Тижневик до Дня сім’ї

10-07-2020 12:09 49
категорія: Пробація


З 6 липня на базі Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проводились заходи в рамках тижневика «Сімейні цінності». Адже, сім’я – це унікальний соціальний інститут, першооснова духовного, економічного та соціального розвитку суспільства. Вона пов’язана з усіма сферами життєдіяльності людини та охоплює всі рівні соціальної практики: від особистісного – до державного, від матеріального – до духовного.

7 та 9 липня з метою консультування осіб яки перебувають за обліками Білгород-Дністровського відділу пробації щодо правового врегулювання прав та обов’язків осіб, які проживають у цивільному шлюбі проводились бесіди в форматі ZOOM – конференції з начальником відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Боян Олени.

В той же час інспекторами та психологом відділу проводились інтерв’ювання підоблікових направлене на виявлення шкали сімейного мікроклімату в родині, сприяння побудові близьких емоційних зв’язків між членами родини, підтримка просоціального оточення суб’єктів пробації, виховання відповідального батьківства та запобігати проявам насилля в родині. А також надавалися практичні рекомендації щодо налагодження та покращення сімейних взаємин.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23