Тиждень профорієнтації


28.09.2020 09:06 118

Відомий американський письменник Марк Твен зазначав: «Два найважливіші дні у твоєму житті: день, коли ти з’явився на світ, і день, коли ти зрозумів навіщо». Безперечно, кожен ставив собі питання, яку професію обрати та у якому напрямку рухатися. В сучасному світі побудова кар’єри стає обов’язковою умовою самореалізації.

В рамках проведення Тижня профорієнтації з 21 по 25 вересня 2020 року в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбулися різноманітні профорієнтаційні заходи для молоді: семінари, тренінги, вебінари. Метою цих зустрічей стало стимулювати трудову активність молоді, підвищити її конкурентоспроможність на ринку праці.

Учасники заходів отримали інформацію щодо трудової діяльності, стану регіонального ринку праці, актуальних вакансій, інтернет-ресурсів ДСЗ; як отримати доступ до безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн-платформах, можливості професійно-кваліфікаційного та кар’єрного зростання. Саме за сприяння служби зайнятості усі бажаючі, старше 18 років, мають можливість отримати професію, яка користується попитом на ринку праці в Одеському центрі професійно-технічної освіти. З метою виявлення професійних нахилів учасникам порекомендували платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри ДСЗ, сайт «Моя професія:консультаційна мережа». До одного з заходів долучився офіцер регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України Геннадій Ратушняк. Він запропонував усім бажаючим службу за контрактом в рядах Білгород-Дністровського прикордонного загону, розповів про її переваги, вимоги до претендентів.

Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського МРЦЗ регулярно приділяють увагу профорієнтаційній роботі з молоддю, тому що це основна ресурсна група розвитку економіки нашої країни.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік