Тиждень освіти

12-09-2019 13:15 71
категорія: Пробація


З метою підвищення правової освіти та сприяння в зайнятті самоосвітою, мобілізації до навчання, для підоблікових засуджених Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації проведено заходи в рамках «Тижня освіти».

Так, 10 вересня 2019 року провідний фахівець Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Надія Федоренко поінформувала учасників, що за сприяння служби зайнятості, можна пройти професійну підготовку (перепідготовку) в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за робітничими професіями або підвищити наявну кваліфікацію у роботодавця. Вона акцентувала увагу на тому, що зазначене навчання є безкоштовним. Під час проходження навчання в закладі, особи отримують допомогу по безробіттю, компенсацію витрат на проїзд та місце для проживання. Також вона повідомила, що можна скористатись послугою служби зайнятості з підтвердження результатів неформального професійного навчання та розповіла який перелік документів необхідний для цього.

12 вересня 2019 року начальник Білгород-Дністровського відділу бюро правової допомоги Олена Боян провела консультування на тему «Заборгованість за кредитним договором перед банком, що ліквідовується». Вона розповіла учасникам про наслідки для позичальників за кредитним договором у випадку ліквідації банку, яким чином сплачувати кошти за кредитним договором та про можливість дострокового погашення заборгованості. Окремо звернула увагу присутніх про можливі випадки шахрайства під час операцій з кредитами. З метою отримання юридичних консультацій та роз’яснень можна звертатись до їхньої організації, яка розташована за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, каб.8,9; телефон: (04849) 2-22-25.

Головний спеціаліст Білгород-Дністровського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Назарова Арина ознайомила учасників з переліком послуг, які можуть отримати громадяни в їхній установі та коротко розповіла про пілотні проекти Міністерства юстиції України.

Наприкінці заходів присутні мали змогу ставити запитання, які їх цікавили, були роздані буклети та інформаційні листівки.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23