Тиждень цікавих заходів в рамках проекту «Бібліотека + Театр» в Білгороді-Дністровському

18-10-2019 11:56 458
категорія: Новини культури


В Україні 14 жовтня відзначили одразу три свята: День захисника, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Традиційно саме в це православне свято українці вшановували та славили воїнів - захисників. Для козаків Покрова була заступницею. Оберігає Пресвята Богородиця і нинішніх воїнів.

З нагоди відзначення цих важливих подій в історії нашої Держави в КУ «Централізована бібліотечна система» спільно з Білгород-Дністровським ЦКтаД стартував проект «Бібліотека + Театр». Впродовж тижня історично-просвітницькі заходи в бібліотеках та вистава театру «Прометей» «Міцний горішок» захоплювали глядачів у вирії подій. В залах бібліотек лунали аплодисменти з побажаннями продовження. В рамках проекту відбулися: патріотична година «Славимо мужніх захисників!» - в ЦМБ ім. М. Горького, вечір-портрет «Гомін козацтва у слові писемному» – в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва, історичний дайджест «За честь, за долю, за українську волю» - в бібліотеці ім. Лесі Українки, літературно-музичний вечір «Я не втомився тобі вірші писати...» – в бібліотеці ім. О. Пушкіна.

Також, про історію та традиції відзначення Дня українського козацтва розповідали фахівці ЦМБ ім. М. Горького на патріотичних годинах «Від козаків до кіборгів: українські воїни всіх часів», які пройшли в читальній залі бібліотеки та Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області. А в медіа-центрі бібліотеки ім. О. Пушкіна впродовж тижня проходив показ серіалу «Вогнем і мечем».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23