Свято Закоханих та Міжнародний день дарування книг відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського

14-02-2020 11:16 161
категорія: Новини культури


І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, навкруги все прикрашене сердечками, в повідомленнях приходять довгоочікувані зізнання в коханні. 14 лютого закохані всього світу святкують День Святого Валентина. Цього дня люди розкривають одне одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи. А ще з 2012 року весь світ відзначає Міжнародний день дарування книг. Ідею створення свята Міжнародного дня дарування книг підказав маленький син засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books у США Еммі Бродмур, запитавши її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги? Адже це крутий спосіб поділитися любов’ю та взяти участь у добрій справі! 14 лютого об’єднує тих хто закоханий та любить читати. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, що вміщує щирі та добрі історії життя та кохання. В книгах читачі знайдуть: відповіді на особисті запитання, поради та натхнення для щасливого свого життя .

Цикл цікавих заходів: «Кохання і читання» створив святкову атмосферу в бібліотеках міста. Книжкова виставка «Подаровано автором» прикрашає читальну залу центральної міської бібліотеки ім. М. Горького. Вона складена з презентованих бібліотеці книг з особистими автографами авторів: Владислава Місюка, Матвія Деревенчі, Федіра Мола, Фелікса Закірова, Володимира Перевалова, Владислава Сухаренка, Ірини Томи, Бориса Устименка, Лідії Харітонової та інших. А до дня Закоханих створена романтична книжкова палітра «Поцілунок Купідона». В бібліотеці ім. О. Пушкіна відкрита фотозона «Любов - чарівна країна», година голосних читань «Найсердечніші вітання у день кохання» пройшла в бібліотеці ім. М. Кропивницького. Також організована низка святкових майстер – класів: «Під знаком Купідона» - в бібліотеці ім. Л. Українки, «Валентинки від щирого серця» - в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва.

Хто багато читає, той багато знає. Даруйте один одному книжки! Частіше звертайтеся до книжок - вони джерела знань та кохання!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23