Студія «Катарсис» з Білгорода-Дністровського визнана «Кращим дебютом» на фестивалі циркового мистецтва «13 метрів»


23.02.2021 09:02 159

Учасники циркової студії «Катарсис» взяли участь у фестивалі-конкурсі «13 метрів», який проходив у Харкові та зібрав колективи зі всієї України. Загалом було представлено 200 номерів всіх жанрів циркового мистецтва. Свою назву фестиваль отримав завдяки стандартному діаметру манежу – 13 метрів. Так прийнято у всьому світові, і вважається, що 13 – це циркове число. Для юних артистів із Білгорода-Дністровського воно принесло удачу – диплом за «Кращий дебют» на фестивалі.

Колектив студії «Катарсис», яким керує учасник шоу «Україна має талант» Максим Каракулін, діє у Білгороді-Дністровському декілька років. Азам циркової дисципліни тут навчаються діти від 6 до 14 років. Наші артисти вперше брали участь у конкурсі всеукраїнського масштабу та вважають його досить вдалим. На фестивалі «13 метрів» вони продемонстрували два номери наживо: на котушках Максима Захоби та Аркадія Панова і силовий - Карини Катеринко та Валерії Полякової. Ще один виступ Дарини Грозової та Аріни Мирка був представлений онлайн. Члени журі високо оцінили артистизм та майстерність учасників студії «Катарсис» та побажали успіхів у наступних випробуваннях.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік