Щодо проведення протиепідемічних заходів з недопущення занесення та поширення коронавірусу у Білгороді-Дністровському - на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

11-02-2020 10:53 320
категорія: Новини міста


В ході засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, яке відбулося 10 лютого 2020 року під головуванням секретаря міської ради Віктора Грозова, розглядалося питання “Про готовність служб, підприємств, установ до проведення протиепідемічних заходів з недопущення занесення та поширення захворюваностей, викликаних коронавірусом 2019-nCoV”.

Заслухавши інформацію начальника управління охорони здоров’я міської ради Тетяни Сибірцевої, з урахуванням рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації, прийняті відповідні рішення та надані доручення:

1. Затвердити госпітальну базу у складі інфекційного боксованого відділення КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради для надання медичної допомоги постраждалим від коронавірусної інфекції та забезпечити їх наявними лікарськими засобами, виробами медичного призначення (у тому числі обладнанням), засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

2. Передбачити виділення з резервного фонду міського бюджету додаткових асигнувань на закупівлю виробів медичного призначення, лікарських, дезінфекційних, антисептичних засобів та засобів індивідуального захисту.

3. КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради вжити заходів щодо укомплектування госпітальної бази медичними кадрами, необхідними засобами та обладнанням (апаратами штучної вентиляції легенів, бактерицидними випромінювачами), дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту.

4. Адміністрації КП «Ассорті»: забезпечити використання засобів індивідуального захисту, антисептиків, деззасобів при проведенні первинних протиепідемічних заходів в торговельних корпусах.

5. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності забезпечити використання миючих, дезінфекційних засобів, антисептиків та індивідуальних засобів захисту.

6. Управлінню охорони здоров’я міської ради, КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради, КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради:

- Забезпечити готовність закладів охорони здоров’я до надання медичної допомоги хворим та підозрілим на захворювання, спричинене вірусом 2019-пСоУ, та створити необхідний запас засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту.

- Забезпечити негайну ізоляцію хворих або підозрілих на захворювання, спричинене вірусом 2019-пСоV, виявлених на всіх етапах, надання медичної допомоги з подальшою евакуацією (транспортуванням) та госпіталізацією до госпітальної бази.

- Розрахувати необхідний запас виробів медичного призначення, лікарських засобів, індивідуального захисного (окуляри, спеціалізований одяг, рукавички та респіратори), антисептиків, дезінфекційних засобів на поодинокі та масові випадки захворювання спричинені вірусом 2019-пСоV.

- Провести навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні хворого, (підозрілого) на вірус 2019-пСоУ.

- Запровадити посилений протиепідемічний режим в установах, організаціях і закладах охорони здоров'я, незалежно від форм власності, та забезпечити проведення поточної дезінфекції в місцях масового перебування людей (вокзали; громадський транспорт; місця торгівлі; навчальні заклади, заклади культури, тощо).

Контроль над виконанням рішення покладений на заступника міського голови Ольгу Ціпуленко.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23