Щодо надання допомоги у вигляді продуктових наборів мешканцям міста Білгорода-Дністровського


31.12.2020 13:37 33

3 метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення міста Білгорода-Дністровського у період загальнонаціонального карантину розпорядженням від 14.04.2020 № 67 було створено «Білгород - Дністровський штаб «Взаємодії та Турбота» STOP COVID-19», основним завдання якого є організація діяльності з надання допомоги у вигляді продуктових наборів мешканцям міста Білгорода-Дністровського, які звернулися по таку допомогу на гарячу лінію контактного центру Білгород-дністровської міської ради.

До Штабу увійшли як представники виконавчого комітету міської ради, так і представники громадськості.

З початку роботи Штабу діяльність щодо забезпечення населення продуктовими наборами здійснювалася за рахунок благодійних внесків соціально-відповідального бізнесу у вигляді продуктових наборів.

Згодом, за ініціативи депутата міської ради VII скликання Граждана В.В. та при підтримці усього депутатського корпусу VII скликання з міського бюджету, в рамках програми «Соціальний захист» на 2018-2020 роки, були виділені кошти для надання допомоги у вигляді продуктових наборів мешканцям міста, які звернулися по таку допомогу на гарячу лінію контактного центру.

Починаючи з серпня 2020 року, допомога у вигляді продуктових наборів мешканцям міста надавалася виключно за рахунок коштів міського бюджету.

З дня створення Штабу по 30 грудня 2020р. включно на гарячу лінію контактного центру Білгород-Дністровської міської ради надійшло 1727 звернень про надання допомоги у вигляді продуктових наборів. Серед заявників переважну чисельність складають одинокі особи похилого віку, як правило 1943-1945 років народження. Трохи меншу чисельність складають особи, з особливими потребами та офіційним статусом підтвердження відповідної категорії захворювання, включаючи дітей з інвалідністю з дитинства.

За весь період роботи Білгород- Дністровського Штабу «Взаємодії та Турбота" STOP COVID -19»продуктовими наборами було забезпечено 1623 особи, які зверталися на гарячу лінію контактного центру, з яких:

⁃ 829 oсіб отримали продуктові набори за рахунок міського бюджету в рамках програми «Соціальний захист» на 2018-2020 роки завдяки прийняттю депутатами VII скликання Білгород-Дністровської міської ради відповідного рішення про збільшення бюджету програми «Соціальний захист» на 2018-2020 роки та відділенню коштів з міського бюджету на придбання таких наборів.

Нажаль, дія цієї Програми у 2020 році припиняється і питання щодо продовження дії Програми на 2021 рік в частині забезпечення продуктовими наборами мешканців міста, які звернулися по допомогу на гарячу лінію контактного центру, буде розглянуто депутатами VIII скликання на наступних сесіях.

⁃ 794 особи отримали продуктові набори за рахунок благодійних внесків у вигляді продуктових наборів.

Від імені Білгород-Дністровської міської ради, Білгород Дністровського Штабу «Взаємодії та Турбота" STOP COVID - 19 » висловлюємо щиру вдячність всім учасникам Акції :

⁃ представникам соціально - відповідального бізнесу міста, а саме:

1.TМ «ТАВРІЯ-В»

2. ТМ «Копійка»

3. ФОП Сорока В.О.

4. Універсам «Сонячний»

5. АТП - 15107

6. Магазин «Монарх»

7. ТОВ «Атлантінг Шіпінг»

8. ФОП Марченко А.О.

9. ФОП Пономаренко В.О.

10. ФОП Мангов О.О.

11. ФОП Бровцина В.О.

12.ФОП Кораблін О.С.

- працівникам виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, які на вільних засадах приєдналися до Акції «Взаємодії та Турботи»;

- волонтерам та небайдужим мешканцям міста, які з перших днів приймали активну участь в роботі Штабу.

Також, варто зазначити, що окрім Штабу допомогу у вигляді продуктових наборів мешканцям міста активно надавали «Фонд Відродження» Алли Гінак та депутат обласної ради Андрєєнков Віктор. А в рамках реалізації спільного соціального проекту Міністерства соціальної політики та мережі магазинів АТБ продуктові набори отримали ще 1350 осіб.

Ще раз щиро дякуємо усім учасникам Акції та вітаємо з прийдешніми святами!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік