Що таке геокешинг, і як у нього грати?

10-12-2019 10:02 160
категорія: Новини освіти


Днями на базі Білгород-Дністровського дитячого садку №7 «Гномик» відбулось засідання клубу «Здоров’ячок» для інструкторів з фізичної культури ДНЗ міста: «Квест як частина геокешингу для активізації пізнавальних та розумових процесів в фізичному вихованні»

Геокешинг - щось на зразок квесту на відкритому повітрі. У цій забаві, в якій діти об’єднуються в команди або грають індивідуально, суть - знайти і відзначитися. Хто-небудь знаходить цікаве місце і ховає там схованку, у якій, власне, "скарб". Схованка може бути однопрохідна (шукається відразу) або багатопрохідна (на першій точці знаходиться підказка про те, як дійти до наступної і через деякий час - до скарбу).

Так, Ніколайчук Н.О., інструктор фізичної культури ДНЗ №7, для запрошених колег провела з дітьми старшого віку квест «В подорож рушаймо, речі Діда Мороза відшукаємо, або рятувальники новорічних світ» з використанням елементів інноваційних технологій.

Охременко Л.С., викладач методики фізичного виховання Білгород-Дністровського педагогічного коледжу, зупинилась окремо на питаннях геокешингу, зі студентами продемонстрували окремі вправи, які можуть використовуватись на занятті з дітьми.

Дошкільнята отримали море яскравих емоцій та цікаві подарунки подарунки, а педагоги багаж нових знань.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23