Шановні споживачі природного газу!


10.09.2020 16:11 279

Доводимо до Вашого відома, що тривалий період ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» належним чином виконувало, покладені Державою, спеціальні обов’язки з постачання природного газу побутовим споживачам-населенню, об’єкти яких розташовані на території Одеської області.

01.08.2020 року спеціальні обов’язки постачальників природного газу, зокрема ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ», в частині постачання такого природного газу побутовим споживачам населенню), скасовано.

Скасування режиму спеціальних обов’язків, а відповідно відсутність фінансового забезпечення та ресурсу природного газу, не дозволяє ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» належним чином здійснювати поставку природного газу населенню.

Наступним повідомляємо, що у окресленій ситуації ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» буде вимушене припинити постачання газу населенню з 01 вересня 2020 року, в порядку передбаченому Правилами постачання природного газу, в першу чергу, на об’єкти споживачів, які мають прострочену заборгованість та з якими відсутні договірні відносини.

У свою чергу, усвідомлюючи важливість отримання природного газу споживачами м. Білгород-Дністровського, просимо населення, що має заборгованість з оплати природного газу, оплатити прострочену заборгованість та поточні платежі.

Додатково інформуємо про можливість звернення в ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» для оформлення реструктуризації (розстрочки) заборгованості.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік