Серед учнів шкіл Білгорода-Дністровського проведено навчальний тренінг «Життєвий Капітал»

21-10-2019 14:16 170
категорія: Новини освіти


Навчити дітей фінансовій грамотності тільки за підручниками - просто неможливо. І перевчити дорослих через лекції так само. Але фінансова гра – це той самий інструмент, завдяки якому і дітей, і дорослих можна та треба навчити фінансовій грамотності. Як ефективно планувати свої особисті фінанси? Як накопичувати заощадження? Як створювати родинний капітал через грамотне інвестування? У клубах фінансової грамотності це роблять, фактично, граючись.

«Життєвий Капітал» - соціально-економічний симулятор із управління ресурсами. Це настільна гра, розроблена колективом українських авторів. Гра проводиться в формі тренінгу, під час якого учасники в ігровій формі навчаються використанню різних життєвих ресурсів: знань, досвіду, компетенцій, комунікацій, відносин, фінансів та інших матеріальних активів, а найголовніше -  часу свого життя. В співпраці з державним ВНЗ «Університет банківської справи» розроблено методику проведення цієї гри-тренінгу, як для дорослих, так і для дітей.

Вперше, у м. Білгороді-Дністровському серед учнів шкіл міста було проведено навчальний тренінг за сприяння клубу фінансової грамотності "Партнер". Всі учасники тренінгу дуже задоволені цим заходом: отримані знання та новий досвід з фінансової грамотності будуть впроваджені ними у подальше життя.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23