Семінар-практикум вчителів географії та економіки

29-11-2018 07:45 149
категорія: Новини освіти


27 листопада на базі ЗОШ №3 відбувся семінар-практикум для вчителів географії та економіки на тему «Підвищення ефективності уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу через інноваційну діяльність учителя географії та економіки».

Зустріли учасників семінару в актові залі учні, які у формі виховного заходу, розповіли про наш рідний краї – історико-географічну довідку про місто Білгород-Дністровський, різні назви міста протягом багатьох століть, середньовічну фортецю – справжню перлину нашого краю, герб - червоно-зелений щит із зображенням виноградної лози з гронами – історичний символ міста, виконали пісню про Аккерман, переглянули слайд-фільм про Білгород-Дністровський, провели з учасниками семінару вікторину на знання своєї маленької Батьківщини.

Під час теоретичного блоку виступив керівник ММО Сердцевич Анатолій Павлович, який поділився з колегами своїми нестандартними методами виконання практичних робіт з географії у 8 класі. Учителі жваво брали участь у розв’язуванні географічних завдань, визначали напрямки, відстаней, площ, географічних і прямокутних координат, висот точок за топографічною картою, змагалися у географічному турніру «По материкам світу».

Наприкінці відбулася дискусія щодо використання інноваційних технологій при викладанні шкільного курсу географії та обмін досвідом.

Методист ММК

Мізюк Лариса
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44