Семінар-практикум для практичних психологів закладів дошкільної освіти Білгорода-Дністровського

03-12-2018 07:28 165
категорія: Новини освіти


29 листопада 2018 року практичним психологом ДНЗ № 5 «Казка» Марушевською Оленою Анатоліївною в рамках міського методичного об’єднання був проведений семінар-для практичних психологів, які працюють у дитячих садочках міста. Він мав назву «Психологічний супровід батьків та педагогів в ситуації входження дитини з особливими освітніми потребами в колектив».

На семінарі було презентовано нестандартний творчий підхід висвітлення ситуації входження дитини з особливими освітніми проблемами в дитячий колектив. Ігрові, креативні форми та методи прийняття особливої дитини, що були представлені фахівцем, можна використовувати в практиці як психологів, так і педагогічних працівників закладів дошкільної освіти та початкових класів закладів загальної середньої освіти. За допомогою інноваційних технологій, працівникам психологічної служби презентовані різноманітні форми роботи, націлені на ефективне вирішення ситуації адаптації та комфорту в роботі з дітьми з особливими освітніми проблемами.

Учасники семінару брали активну участь в роботі заходу, здобули масу позитивних емоцій, поповнили скарбниці майстерності новою інформацією та нестандартними формами роботи.

Методист ММК Андреєва Г.П.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44