Семінар до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги

18-09-2019 06:20 80
категорія: Пробація


17 вересня 2019 року головний лікар відокремленого підрозділу «Білгород-Дністровської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги» Олійник Олександр Єфремович та лікар вищої категорії Кауненко Галина провели для підоблікових Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації семінар-заняття присвячений до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги.

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації. Вміння надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття відповідних служб може відіграти вирішальну роль у порятунку людини.

Тож під час проведення семінару було розглянуто алгоритм дій при наданні першої допомоги при кровотечах, опіках, переломах кісток, зупинці серцевої діяльності і дихання. Багато цікавої та корисної інформації присутні дізналися про кровотечі: які вони бувають, як їх розрізнити і яку першу допомогуможна надати постраждалим за допомогою підручних засобів. Також обговорювали ситуації у випадку отруєння чадним газом, яку допомогу можна надати утопленику, як правильно робити штучне дихання та накладати шину при переломах. Окрім теоретичної частини учасники мали змогу наочно побачити, як правильно надавати допомогу та самостійно виконувати необхідні маніпуляції.

В ході заходу клієнти пробації активно ставили запитання та цікавилися, як правильно наложити джгут при певних видах кровотеч, чим можна обробити рану, щоб в неї не потрапила інфекція, дії при опіках, чи можна чіпати постраждалого з травмами хребта та самотужки вправити ногу або руку при переломах.

Наостанок головний лікар медицини невідкладних станів наголосив на тому, що кожна людина повинна вміти надати першу медичну допомогу. Адже вчасно надана допомога здатна врятувати людині життя.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеськійобласті
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23