Секретар Білгород-Дністровської міської ради В. Грозов обговорив з керівниками дитячих садків Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів

22-05-2020 11:57 1192
категорія: Новини міста


22 травня 2020 року відбулася робоча нарада під керівництвом секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова за участю керуючого справами виконкому Ігоря Величка та заступника міського голови Ольги Ціпуленко, начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Людмили Муржа-Ромащук, керівників дошкільних закладів, в ході якої було обговорено Тимчасові рекомендації Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

В Постанові від 21.05.2020 р. №25 Головного державного санітарного лікаря України зазначено, що суб’єкти господарювання повинні здійснювати оцінку ризиків щодо спроможності закладу забезпечити належне виконання цих Рекомендацій, у тому числі щодо наявності підготовленого персоналу, матеріально-технічного забезпечення та враховувати їх при прийнятті рішень щодо відновлення роботи в умовах карантину.

Серед переліку рекомендацій, зокрема, присутні такі, як температурний скринінг усіх працівників закладу дошкільної освіти та дітей при вході у дитячий садок та кожні 4 години з зазначенням показників у відповідний журнал; наявність в батьків індивідуальних засобів захисту; обробка рук антисептиками на вході до закладу; обмеження кількості дітей в групах; забезпечення максимального дистанціювання під час занять та ігор; організація процесу харчування з мінімальною кількістю дітей за одним столом; дезінфекція поверхонь не рідше, ніж кожні дві години; вологе прибирання та провітрювання приміщень тощо.

Дана Постанова забороняє на період карантину використовувати тканні рушники, м’які іграшки, килими з довгим ворсом, проводити масові заходи за участі дітей з більш, ніж однієї групи та ін.

Учасники наради детально обговорили умови виконання наданих Рекомендацій, питання наявності достатньої кількості безконтактних термометрів, паперових серветок, рідкого мила, засобів індивідуального захисту та антисептиків. Керівники дитячих садків вносили свої пропозиції, які будуть враховані на засіданні Білгород-Дністровської комісії з питань ТЕБ та НС, яка найближчим часом прийме рішення щодо строків початку роботи дитячих садків міста.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23