Робоча зустріч організована громадським рухом «Віра, Надія, Любов»

19-10-2020 11:17 60
категорія: Пробація


В рамках проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Одеській області» 16 жовтня 2020 року відбулася робоча зустріч організована громадським рухом «Віра, Надія, Любов». В робочій зустрічі прийняли участь Білгород-Дністровський міськрайонний відділ пробації, представники ОТГ, центри соціальних служб, спеціалісти Одеського міського Центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час зустрічі розглянули основні проблеми у сфері протидії торгівлі людьми та його висвітлення у сучасному законодавстві, способи та методи подолання даного явища. Також презентували актуальні питання змін до законодавства з питань запобігання та протидії домашньому насильству, спрямованих на реалізацію положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. Розповіли про особливості регулювання даного явища у міжнародному та національному законодавстві.

Були представлені, буклети та інформаційні листівки - пам’ятки друкованих інформаційних матеріалів, для використання в інформаційно-просвітницькій роботі.

Учасники мали змогу задавати питання і отримати вичерпну відповідь, а також домовились про майбутню взаємодію.

Білгород-Дністровським МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23