Робоча зустріч

21-08-2019 06:31 55
категорія: Пробація


З метою покращення взаємодії та налагодження співпраці 20 серпня 2019 року відбулась робоча зустріч за участі начальника Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації Наталії Короткової, начальника Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Олени Боян та головного спеціаліста Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світлани Базан.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо подальшої співпраці з бюро правової допомоги з надання безоплатної первинної правової допомоги та забезпечення доступу до вторинної правової допомоги суб’єктів пробації. З головним спеціалістом відділу ДРАЦС обговорили можливість співпраці з приводу надання консультацій та допомоги в оформленні документів підобліковим засудженим, проведення для них заходів з правової освіти.

За результатами наради було прийнято рішення щодо удосконалення спільної взаємодії між установами, скоректовано напрямки роботи з приводу надання комплексу послуг суб’єктам пробації.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеськійобласті
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44