Психологічний лекторій «Еволюція свідомості» запрацював в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. О. Пушкіна

12-02-2018 11:48 310
категорія: Новини культури


В міській бібліотеці ім. О. Пушкіна (вул. Перемоги,3-а) відкрив роботу психологічний лекторій «Еволюція свідомості», мета якого – в доступній та зрозумілій формі дати слухачам загальне розуміння світу, свого місця в ньому, а також розповісти про важливі аспекти психологічного здоров’я та навчити застосовувати ці знання на практиці.

Лекторій проводитимуть психологи Красова Світлана Валентинівна та Кожухаров Микола Іванович. Перше заняття було присвячено темі енергетичного зв’язку людини з всесвітом і навколишньою природою, про зародження почуття любові до всього живого, в тому числі на прикладі життєвих ситуацій. Були надані прості дієві методики: як привести своє життя в необхідний стан, в сприятливе русло, контролювати свої емоції, адже світ, в якому ми живемо, ми самі й створюємо.

Заняття проходитимуть 1 раз на місяць, по неділям. У ході лекцій заплановано також значну кількість практичних тренінгів, пов’язаних з розвитком чутливості до енергій, формуванням власного «Я», а також збільшення особистої сили у суспільному житті.

Наступне засідання лекторію «Еволюція свідомості» відбудеться 18 лютого 2018 року о 14.00.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44