Проведення медичних оглядів працівників – важлива складова охорони праці на підприємствах

26-07-2019 11:14 180
категорія: Фонд соцстраха


Важливою складовою охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях міста та Білгород-Дністровського району є проведення медичних оглядів працівників, метою яких є визначення стану здоров’я кожного працюючого, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, своєчасного виявлення гострих та хронічних професійних захворювань, встановлення в разі необхідності протипоказань щодо здійснення окремих робіт, а також попередження виникнення й розповсюдження інфекційних хвороб.

Фахівцями Білгород-Дністровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо важливості ролі попередніх (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників у створенні безпечних умов праці на підприємствах.

Чинним законодавством України чітко визначено категорії працівників, наведено перелік професій, видів діяльності, виробництв і організацій, співробітники яких підлягають обов’язковим медичним оглядам. Витрати за організацію проведення медичних оглядів несе роботодавець.

Зниження рівня виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах регіону великою мірою залежить від системного проведення профілактичної роботи на всіх ланках виробництва, основою якої є проходження працівниками у передбачених законодавством випадках профілактичних медичних оглядів.

Виконання зазначених заходів знизить ризик настання нещасних випадків на виробництві.

Бережіть себе! Бажаємо міцного здоров'я!

Начальник відділення

О.М. Припіяло
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23