Продовжується атестаційна кампанія для педагогів Білгорода-Дністровського


25.01.2019 06:25 136

Реалізація  завдань  та цілей  навчально-виховного процесу неможлива без постійного підвищення кваліфікації педагогічних працівників, зокрема наполегливої самоосвітньої роботи. За словами Жан-Жака Руссо, тільки самоосвітня робота спроможна сформувати справді ерудовану та всебічно розвинену особистість, якою, без сумніву, має бути освітянин. 

Традиційно наприкінці січня вчителі початкових класів, які атестуються в поточному навчальному році, презентують свій рівень педагогічної майстерності. Цей рік не є винятком, тому 23 січня на базі ЗОШ №5 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 1-4 класів.

16 вчителів-початківців презентували рівень своєї педагогічної майстерності за міжатестаційний період, висвітливши такі питання, як: анкетні дані, особисті нагороди, результати попередньої атестації та курсової перепідготовки, проблему, над розв’язанням якої працюють, педагогічне кредо, участь у роботі шкільних та міських методоб’єднань, відкриті уроки та виховні заходи, цікаві педагогічні знахідки, які розкривають творчість педагога, науково-дослідницьку роботу, власні доробки, інновації у роботі. 

Більш детально свою роботу розкрили вчителі, які претендують на звання «вчитель-методист». Сучасною і актуальною в умовах НУШ виявилась розробка Тупчієнко І.П. (вчитель КЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія»), яка працює над демократичним вихованням учнів початкової школи. Вона вважає, якщо ми дійсно хочемо утверджувати демократичні цінності в суспільстві, то нам потрібно практикувати їх у нашій повсякденній виховні роботі починаючи з 1-ого класу.

Мізюк Л.І. (методист ММК) ознайомила учасників засідання з типовим положенням про проведення супервізії впровадження Концепції «Нова українська школа». Супервізія – це інструмент професійної підтримки та професійного розвитку, що передбачає комплекс заходів із навчально-методичного супроводу педагогічних працівників в умовах реалізації завдань Нової української школи. Саме цей процес може стати підготовчим для тих вчителів, які заявлять про своє бажання взяти участь у процесі сертифікації.

Також, наголошено, що сьогодні вчителі мають простір та свободу вибору творчої реалізації педагогічних ідей, що сприяє професійному розвитку, особистому зростанню педагога, як ключової особи реформування освіти.

Педагогам, які працюють творчо, натхненно, прагнуть вдосконалюватися, відшукуючи в інформаційних потоках золоті зернини нового знання, ми бажаємо успіхів та наснаги.




Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік