Про забезпечення хлібобулочними виробами малозабезпечених верств населення Білгорода-Дністровського - на засіданні виконавчого комітету

08-02-2018 14:55 251


8 лютого 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з більше 20 питань. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств та установ, депутати міської ради, ЗМІ.

Виконавчий комітет вирішив провести конкурс з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста Білгорода-Дністровського на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2018 році у сумі від 8000,0 тис. грн. до 10000,0 тис. грн. Також, виконком затвердив Порядок розміщення вказаних коштів та склад комісії по проведенню конкурсу з відбору банків.

На засіданні встановлені ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах на 2018 рік розпорядникам коштів міського бюджету. Керівникам бюджетних установ, що фінансуються з бюджету Білгорода-Дністровського, доручено посилити контроль за використанням енергоносіїв. Затверджене Положення про організацію та проведення виставково-ярмаркової діяльності на території Білгорода-Дністровського. Внесені зміни до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 07.03.2017 року №76 “Про умови та розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на комунальній власності".

З метою затвердження тарифів КП «Аккерманзеленбуд Білгород-Дністровської міської ради», виконавчий комітет вніс зміни до рішення від 24.10.2017 р. №495 "Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради та погодження плану діяльності Білгород-Дністровської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік". Прийняте рішення “Про організацію військово-облікової роботи на території міста Білгорода-Дністровського в 2018 році”.

Для запобігання виникнення дорожньо-транспортних пригод та забезпечення безпеки дорожнього руху, виконавчий комітет вирішив організувати односторонній рух транспортних засобів: на ділянці вул. Переможненська, у напрямку та у межах, від вул. Артільна до пров. Переможненський; по пров. Переможненський, у напрямку та у межах, від вул. Переможненська до вул. Артільна. Міському Центру “Благоустрій” доручено вжити заходів щодо встановлення дорожніх знаків на вказаних ділянках.

На засіданні затверджений титульний список облаштування зупинок міського громадського у 2018 році. До нього увійшли зупинки по вул. Приморській, Шкільній, Франка,4, Франка,19, Франка,20, Франка,45, Сонячній,7, Перемоги,29. Також зазначено, що окремим рішенням виконкому будуть визначені дві зупинки на маршруті №104.

Виконком вніс зміни до рішення виконкому від 21.09.2017 №436 "Про мережу загальноосвітніх навчальних закладів міста на 2017/2018 навчальний рік”, заслухав звіт щодо результатів виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Білгороді-Дністровському на 2013-2017 роки. Розглянуті питання прийняття громадян на квартирну чергу, дотримання майнових прав неповнолітніх, оскарження постанови адміністративної комісії. Прийняте рішення “Про заходи з організації та забезпечення виконання комплексу робіт по озелененню міста КП "Аккерманзеленбуд Білгород-Дністровської міської ради".

Виконавчий комітет прийняв рішення “Про надання дозволу на розміщення об'єкту зовнішньої реклами КП "Асорті". Зокрема, комунальне підприємство отримає дозвіл на розміщення 7 білбордів по вул. Маяковського та Гагаріна строком на п'ять років.

На засіданні прийняті важливо соціальні рішення, серед них “Про забезпечення хлібобулочними виробами малозабезпечених верств населення міста Білгорода-Дністровського у 2018 році”, “Про надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми "Соціальний захист" на 2018-2020”, “Про погодження міської Програми “Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг” на 2018-2020 роки” тощо.

Слід зазначити, що з 1 березня 2018 року більше 500 громадян міста, які перебувають на обліку в комунальній установі «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», отримуватимуть талони на безкоштовне придбання хлібобулочних виробів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44