Про субсидії на брифінгу представника управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради

01-03-2019 09:49 93
категорія: Новини міста


28 лютого 2019 року начальник відділу соціальних соціальних допомог та субсидій управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Валентина Ніколаєва провела брифінг для журналістів засобів масової інформації. Вона повідомила, що з 1 травня 2019 року призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували протягом опалювального періоду 2018-2019 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 р., буде здійснюватися лише після подання нових заяви і декларації, в яких обов'язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг буде надаватись в готівковій формі починаючи із житлової субсидії, нарахованої за лютий 2019 року громадянам, які звернулись за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 рок. Виплата житлових субсидій у готівковій формі буде здійснюватися Мінсоцполітики:

- особам, які одержують пенсії шляхом перерахування субсидії органами Пенсійного фонду України на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”, де особа одержує пенсію, відповідно до укладених договорів;

- особам, які не одержують пенсії шляхом перерахування субсидії через АТ “Ощадбанк” та платіжну систему “Система термінових переказів “Швидка копійка” або шляхом зарахування коштів на поточні рахунки, відкриті в АТ “Ощадбанк”.

Громадянам, які звернулись за призначенням житлової субсидії з 1 січня 2019 року, - за рахунок коштів, передбачених Мінсоцполітики у державному бюджеті для виплати житлової субсидії у грошовій формі шляхом перерахування коштів на рахунок в АТ “Ощадбанк” з подальшим переказом АТ “Ощадбанка” таких коштів на рахунки виконавців житлово-комунальних послуг, які в подальшому ними розподіляються на особові рахунки одержувачів житлових субсидій.

Додатково В. Ніколаєва наголосила на тому, що житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо структурним підрозділом з питань соціальної політики отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.) на день звернення за призначенням житлової субсидії.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44