Про роботу пасажирського транспорту - на прес-конференції начальника відділу транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження В. Литвиненка

31-10-2019 08:53 512
категорія: Новини міста


30 жовтня 2019 року начальник відділу транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження Білгород-Дністровської міської ради Віталій Литвиненко за участю директора ПАТ “Північтранс” В’ячеслава Максименка провів прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ.

Під час зустрічі з журналістами В. Литвиненко, перш за все, привітав всіх учасників дорожньо-транспортної галузі із Днем автомобіліста та дорожника, який в Україні відзначають в останню неділю жовтня. Цього року свято припало на 27 жовтня.

Начальник відділу транспорту повідомив про заплановані зміни у схемі автобусних маршрутів. Зокрема, враховуючи чисельні звернення громадян, з метою створення зручностей та забезпечення безперешкодного доступу мешканців з різних мікрорайонів міста до об’єктів соціально-побутового призначення, навчальних закладів, установ, підприємств та організацій, вже декотрий час у тестовому режимі за оновленою схемою рухаються пасажирські автобуси №102. А саме: у прямому напрямі - вул. Гагаріна (пл. Тіра) /кінцева/ – вул. Приморська - вул. Шкільна – вул. Ізмаїльська – вул. Першотравнева - вул. Незалежності - вул. Перемоги – вул. Паркова – вул. Південна – вул. Сонячна (кінцева); у зворотному напрямі - вул. Сонячна (кінцева) - вул. Бугазська - вул. Незалежності - вул. Шевченка - вул. Ізмаїльська - вул. Шкільна – вул. Приморська - вул. Гагаріна (пл. Тіра) /кінцева/.

Згідно проведеного конкурсу всі автобусні маршрути на території міста обслуговує один перевізник - публічне акціонерне товариство “Північтранс”. Щоденно на вулиці міста виходять 24 пасажирські автобуси. У час пік на маршрути виходять два великі автобуси, що можуть вмістити 90 осіб.

“Перевізник взяв на себе зобов’язання безкоштовного перевезення громадян пільгового контингенту та бездоганно їх виконує, - підкреслив Віталій Литвиненко. - Нарікань або скарг від мешканців міста стосовно якості послуг в даній частині до контактного центру або відділу зі звернень громадян останнім часом не поступає”.

В поточному році на компенсацію перевезень пільгового контингенту ПАТ “Північтранс” вже отримав з міського бюджету у сумі 436 тис. грн. Загалом в поточному році на дані цілі в бюджеті передбачений мільйон гривень.

Ще однією умовою договірних відносин між перевізником та міською радою є оснащення пасажирських автобусів GPS-навігаторами, що дозволяє відділу транспорту контролювати рух транспорту на міських маршрутах у режимі онлайн. “Автобуси ПАТ “Північтранс” забезпечені GPS-навігаторами в повному обсязі, а для залученого транспорту дане обладнання буде придбано найближчим часом”, - зазначив директор підприємства В’ячеслав Максименко. Також, він підкреслив, що всі автобуси є сертифікованими та призначені саме для пасажирських перевезень. Недоліки у роботі транспорту, які виникають у процесі перевезення, усуваються оперативно.

В. Литвиненко інформував журналістів про плани щодо організації перевезень школярів міста автобусами КП “Автотранссервіс”, для чого управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту буде розроблена відповідна програма.

Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Торнадо-прес”, “Слово Придністров’я” та “Наше місто”, передачах радіомовлення “Новини Придністров’я”, телеканалів “Перший муніципальній” та “Бессарабія ТБ”, публікаціях інтернет-сайтів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23