Про опрацювання управлінням соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради заяв на призначення державних соціальних допомог та субсидій, поданих у режимі онлайн

25-02-2019 09:48 30
категорія: Соцзахист


З 2018 року Урядом України запроваджено можливість оформлення заяв на призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій у режимі онлайн.

Можливість подати такі заяви у режимі онлайн набуває популярності серед населення міста, й зазначеним електронним сервісом користується все більше громадян.

Так, протягом всього 2018 року можливістю надання заяв на призначення державних соціальних допомог у режимі онлайн скористалось 34 заявника, 11 з яких управлінням соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради призначено такі допомоги.

Решті 23 заявникам відмовлено у призначені державних соціальних допомог у зв’язку із недотриманням вимог подання заяв (непідписання документів електронним цифровим підписом або Bank ID тощо).

В той же час, лише за січень-лютий 2019 року у режимі онлайн із заявами про призначення державних соціальних допомог вже звернулось 14 заявників.

11 заявникам призначено відповідні допомоги. Трьом заявникам відмовлено у призначені державних соціальних допомог також у зв’язку із недотриманням вимог подання заяв в онлайн режимі.

Слід зауважити, що подання заяв на оформлення житлових субсидій в онлайн режимі є менш популярним сервісом.

Так, в 2018 році управлінням соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради розглянуто 2 заяви мешканців міста на призначення житлових субсидій, поданих останніми у режимі онлайн. Вказаним заявникам призначено житлові субсидії у відповідності до чинного законодавства України.

Протягом 2019 року заяви на призначення житлових субсидій у режимі онлайн мешканцями міста не подавались.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44