Про фінансову грамотність – на спеціалізованій консультації, яка відбудеться за підтримки програми U-LEAD з Європою в рамках реалізації проєкту «Бізнес має значення»


10.01.2022 16:47 33

11 січня за підтримки програми U-LEAD з Європою в рамках реалізації проєкту «Бізнес має значення» відбудеться спеціалізована консультація на тему «Фінансова грамотність. Фінансове планування розвитку підприємницької діяльності».

Захід відбудеться в приміщенні ресторану «Михайлівський», який розташований за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська,52. Початок об 11 год. Запрошений консультант - експерт Олена Гавва.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/CnQKWmCaaywAZoPY9.

Проєкт реалізовується за ініціативи виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради у партнерстві ГО «Благодія» та за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік