Про дострокове розірвання договорів з перевезення пасажирів з ТОВ «АТП-15107» - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

11-10-2017 11:58 409
категорія: Новини міста


Одним з питань, яке розглянув та затвердив виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради на засіданні 10 жовтня 2017 року, стало рішення “Про дострокове розірвання договорів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”.

Зокрема, з метою надання якісних послуг мешканцям міста Білгорода-Дністровського, враховуючи постійні скарги громадян, у зв’язку з грубими, систематичними порушеннями договірних умов підприємством-перевізником ТОВ «АТП-15107», який здійснює пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником на яких є виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради, а саме, самовільне зменшення кількості рухомого складу на маршрутах, категоричної відмови водіями автобусів у пільговому перевезенні громадян, невідповідності екіпіровки автобусів, відсутності на автобусах навігаційних приладів для контролю за розкладом руху, враховуючи рекомендації комісії з обстеження роботи підприємств транспорту щодо організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, прийняте рішення достроково розірвати договори з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування з підприємством-перевізником ТОВ «АТП-15107», з обов’язковим попередженням перевізника, ТОВ «АТП-15107», не пізніше ніж за 30 днів календарних з дати відправлення листа-повідомлення про розірвання договорів на обслуговування наступних маршрутів: №1 «вул. Південна – мкр. Вершина» (міський цвинтар); №2 «вул. Південна – вул. Гагаріна»; №2А «вул. Південна – (вул. Червоноармійська) вул. Козацька»; №8 «вул. Приморська – (вул. Л. Попова) вул. Грецька»; №5 «вул. Сонячна (ТЦ «Таврія-В») – міський ринок», №7 «вул. Сонячна – вул. Лісна».

Вказані маршрути №№1, 2, 2А, 8, 5 та 7 будуть винесені на конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником на яких є виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44