Про День Збройних Сил України в бібліотеках Білгорода-Дністровського


07.12.2020 16:51 195

Щорічно 6 грудня в Україні відзначається День збройних сил. Дата свята обрана не випадково. Незабаром після здобуття Україною незалежності, 6 грудня 1991 року, був ухвалений закон «Про Збройні сили України». А 1993 року цей день з’явився в офіційному календарі українських свят.

Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. На сьогодні Збройні сили України складаються зі сухопутних, повітряних і військово-морських військ. Кожна з цих частин має «свій» професійний день, тому 6 грудня − своєрідне об’єднання всіх військовослужбовців країни. Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України є Президент України. Найбільша кількість військових у сухопутних військ, до яких належить артилерія й авіація, механізовані й танкові підрозділи, високомобільні десантні війська і ракетні. Також у складі ЗСУ є внутрішні війська, прикордонна служба та оперативно-рятувальна служба цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Про все це та багато іншого розповідав Скиба Віталій Олександрович під час зустрічі з учнями ЗОШ №5 в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва. Діти з захопленням слухали про діяльність Віталія Олександровича - президента молодіжного військово-патріотичного клубу «Десантник», який діє в нашому місті. А ще гість заходу закликав школярів до здорового способу життя, рекомендував постійно займатися спортом та запросив усіх бажаючих до клубу, де досвідчені інструктори – офіцери запасу, готові навчити карате, боксу, східним єдиноборствам.

Також 6 грудня в бібліотеці пройшов майстер-клас для дівчат «Таємний подарунок». А ще в бібліотеках експонувалися коментовані книжкові виставки. Зокрема, «Збройні сили – гарант безпеки України» - в бібліотеці ім. О. Пушкіна, «Військова служба – поклик долі» - в бібліотеці ім. М. Кропивницького, «На варті української Держави» - в бібліотеці ім. Лесі Українки.

Всім військовослужбовцям, новобранцям, солдатам і офіцерам, генералам та адміралам, бажаємо міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік