Призначення житлової субсидії домогосподарствам, у складі яких є особи, які навчаються за кордоном

09-01-2019 15:04 47
категорія: Соцзахист


Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848

(у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, зі змінами), житлова субсидія не може бути призначена домоюсподарству, до

складу якого входить особа, яка досягла 18-річного віку на початок періоду, за який враховуються доходи, і протягом такого періоду у цієї особи за даними ДФС, Пенсійного фонду України відсутні доходи, цією особою (або за неї) не сплачено ЄСВ у мінімальному розмірі і така особа перебувала за кордоном більше 60 днів протягом зазначеною періоду. При цьому, до 60-денного перебування за кордоном не враховуються дні навчання за кордоном, що підтверджується відповідними довідками.

Таким чином, якщо у складі домогосподарства є особа, у якої відсутні доходи та не сплачено ЄСВ, і вона протягом періоду, за який враховуються доходи, навчалася за кордоном, субсидія у такому випадку призначається за рішенням комісії без урахування цієї особи за наявності-документів, що підтверджують навчання.

Таким документом с довідка, що видана навчальним закладом, у якому особа навчається, де зазначено період навчання. При цьому Положенням не визначено, що такі документи мають бути легалізовані в Україні.

За додатковою інформацією звертайтеся до управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради за адресою: провулок Офіцерський, 8, кабінет № 3, за телефоном 2-25-95.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44