Працівники Білгород-Дністровського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області спільно з інспекторами ювенальної превенції провели виховну годину для школярів Білгород-Дністровської ЗОШ №6

20-05-2019 08:51 92
категорія: Пробація


Закінчується навчальний рік й у неповнолітніх з'являється більше вільного часу для відпочинку та дозвілля, і яким він буде залежить від культури та морального розвитку самої особистості. Невміле або неорганізоване використання неповнолітніми цього часу призводить до різноманітних проблем, в тому числі й до асоціальної поведінки і як наслідок - відповідальність за неї. Тож, з метою профілактики скоєння неповнолітніми правопорушень, 16 травня 2019 року старшим інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області - Кузнецовою Оленою спільно з інспекторами відділу ювенальної превенції Білгород-Дністровського ВП ГУНП України в Одеській області було проведено виховну годину «Пустощі та відповідальність» для школярів Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи №6. Працівник уповноваженого органу з питань пробації зазначила, що «підліток і злочин... нібито несумісні поняття. Проте статистика свідчить, у середовищі неповнолітніх посилюється криміногенна напруженість. Молодь вчиняє зовсім не безневинні вчинки — злісні хуліганства, бійки, грабежі, крадіжки. І як правило, потім після отримання покарання юнаки та дівчата зазначають, що першопричиною правопорушення чи злочину стала наявність вільного часу («робити було нічого») і його заповнили негативними діями: алкоголем, наркотиками, бродяжництвом чи товариством асоціальних друзів. А далі «сніжний ком» - адже більша частина всіх злочинів скоюється в стані сп'яніння, і хуліганство, і навмисні посягання на особу і майно теж вчинюються переважно особами в стані дії ПАР. І що найбільше жахає, так це те, що неповнолітні опиняються в цих тенетах й починають замислюватися над наслідками лише, коли вже дії скоєнні».

Примітно, що підсумовуючи заняття школярі ділилися враженнями від отриманої інформації та говорили про те, що варто дбати про себе та своє майбутнє, що права й свободи кожного необхідно поважати, що вільний час відводиться для того щоб його використати з користю й не варто витрачати дорогоцінний ресурс - час, на «пустощі та вчинки, які не прикрашають людину».

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23