Попередження проявів домашнього насильства

24-09-2020 16:03 131
категорія: Пробація


 Чи замислювались ви коли-небудь, чому чимало жінок відчувають себе самотніми у власних родинах? Чому так нелегко дістаються їм почуття впевненості, самоповаги та радості? Нерідко причина полягає у домашньому насильстві, від якого потерпають тисячі жінок.

Відповідно до плану заходів соціально-виховної роботи із клієнтами пробації, 24 вересня 2020 року старшим інспектором та фахівцем Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області Альоною Бобилєвою та Тетяною Тараненко проведено тренінг «Попередження проявів домашнього насильства» для засуджених, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі.

До поліції чи громадських організацій звертається лише невеликий відсоток від усієї кількості постраждалих. Причин цьому чимало, і одна з них − нерозуміння того, що саме є насильством.

Суб’єктам пробації роз’яснено правові аспекти насилля, наведено види та приклади насильства. Учасників заходу ознайомлено із відповідальністю та наслідками за вчинення насильницьких дій. Дізнались як вберегти себе та своїх близьких від загрози насильства, мали змогу переглянути підготовлені тематичні відео сюжети.

Домашнє насильство – це серйозна проблема. Ніхто з членів сім'ї не заслуговує на те, аби його принижували чи били. Усі непорозуміння і суперечки можна вирішити іншими шляхами. Якщо же сталося лихо і вам потрібна допомога, звертайтесь до поліції, соціальних служб, психологів, а також телефонуйте на Національну гарячу лінію по запобіганню насильства – 0-800-500-335, 116123 або 386.

Для життя без насильства важливими є самоповага та почуття внутрішньої гідності, а також підтримка близьких, рідних та оточуючих.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ

філії Державної установи «Центр пробації»

в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23