По вулиці Островського проводиться ямковий ремонт дороги


07.04.2021 08:39 127

У місті Білгороді-Дністровському продовжується процес поточного ремонту автомобільних доріг, який проводиться власними силами міських комунальників в рамках проєкту "Місто без ям".

6 квітня дорожньо-ремонтна бригада міського центру «Благоустрій» з використанням дорожнього ремонтера (рециклер) проводила ремонтні роботи по вулиці Островського.

Зазначимо, що роботи розраховані на два етапи протягом 4-5 місяців, з використанням сучасних і раціональних технологій і методів.

На першому етапі усуваються критично-небезпечні ями, які можуть привести до аварійних ситуацій.

На другому етапі - розпочнеться відновлення дорожнього покриття ділянок доріг картами, площею від 5 до 25 квадратних метрів.

Головна увага на цьому етапі приділятиметься магістральним вулицям: Ізмаїльській, Портовій, Перемоги, Першотравневій, Буджацькій, а також на вулицях, по яких проходять маршрути міських пасажирських автобусів і на яких розміщені об'єкти соціальної інфраструктури (школи, дитячі садки, медичні установи).


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік