Питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування — на постійному контролі міської влади


18.12.2019 15:04 148

16 грудня 2019 року відбулося чергове засідання міської комісії з формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію, на якому розглядалося питання щодо виплати грошової компенсації на придбання житла, у зв’язку з надходженням заяви особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

На порядку денному розглядалися два питання:

1. Про розгляд комісією та прийняття рішення щодо виплати грошової компенсації на придбання житла, у зв’язку з надходженням заяви особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

2. Про розгляд комісією питання стосовно обраного житла за рахунок грошової компенсації.

За результатами розгляду заяви та наданого до нього пакету документів комісією прийнято рішення задовольнити заяву на отримання грошової компенсації на придбання житла шляхом перерахунку коштів на спеціальний рахунок дитини відкритого в уповноваженому банку.

З дитиною проведено бесіду, попереджено про умови, порядок та обмеження щодо продажу та будь-якого відчуження житла протягом 10 років.

Грошова компенсація буде надана заявнику в розмірі по 351 912,00 грн. та може бути використана на придбання житлового приміщення в прийнятих в експлуатацію житлових будинках у будь-якій адміністративно-територіальній одиниці в межах області протягом одного року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок.

За підсумками роботи членами комісії, з урахуванням актів обстеження технічного стану житлового приміщення, в якому зазначається інформація про наявність комунікацій, придатність для проживання у ньому дітей - погоджено придбання 2 квартир.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік