Питання перевезення пільгового контингенту - на засіданні в Білгород-Дністровській міській раді

10-01-2019 16:25 293
категорія: Новини міста


10 січня 2019 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося засідання за участю заступника міського голови Сергія Чернокульського, депутатів міської ради Наталії Басій та Віталія Граждана, директора комунального підприємства “Автотранссервіс” Сергія Азарсанова, заступника директора ПАТ “Північтранс” В’ячеслава Максименка, працівників відділів та управлінь міської ради, в ході якого обговорювалися варіанти перевезення пільгового контингенту на території Білгорода-Дністровського міським пасажирським транспортом.

Як зазначила міський голова Алла Гінак, метою зустрічі перевізників (міські маршрути обслуговують три підприємства - КП “Автотранссервіс”, ПАТ “Північтранс” та за тимчасовою угодою ТОВ “АТП-15107”), депутатів та працівників відповідних структурних підрозділів є вироблення механізму спільних дій всіх учасників процесу. На жаль, підкреслила керівник міста, на засіданні відсутні депутати міської ради та представник перевізника АТП-15107, на чиїх автобусах відмовляються у перевезенні пільговиків. А. Гінак зробила акцент на тому, що у бюджеті на 2019 рік поки ще не передбачені кошти на компенсацію пільгового контингенту, між тим, тільки за розрахунками автопідприємства “Північтранс”, які обслуговують три маршрути, їм потрібні на ці цілі більше 2,4 млн. грн. Загальна сума може сягати більше 5 мільйонів гривень.

Заступник міського голови С. Чернокульській інформував присутніх, що вже проведений конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для конкурсу з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування. Конкурс на визначення перевізників буде проведений до березня поточного року. Також, є плани по внесенню змін до деяких маршрутів. Сергій Чернокульський запропонував декілька варіантів по перевезенню громадян, які мають відповідні пільги.

- Аби всі підприємства, які будуть обслуговувати міські маршрути після проведення конкурсу, у повному обсязі перевозили пільговиків, слід віднайти у міському бюджеті значні кошти на компенсацію, а це більше 5 мільйонів, та переконати депутатів їх виділити, - підкреслив заступник міського голови. - Також, можна на кожному маршруті встановити по одному пільговому автобусу від КП “Автотранссервіс”, на що, за попередніми розрахунками, необхідно приблизно 2,2 мільйони гривень. Саме ці комунальні автобуси будуть безкоштовно перевозити всіх пільговиків, враховуючи пенсіонерів.

Заступник директора ПАТ “Північтранс” В. Максименко зазначив, що вони в будь-якому випадку будуть перевозити інвалідів I та II груп, учасників бойових дій, “чорнобильців”, інвалідів військової служби, інвалідів зору тощо. Але, враховуючи, що на даний час АТП-15107 відмовляється перевозити пільговиків, та весь тягар ліг на плечі двох інших перевізників, тільки за минулий рік “Північтранс” отримав більше 2 мільйонів збитків під час своєї діяльності на території Білгорода-Дністровського. Тому дане підприємство просить гарантій у виплаті компенсації, або воно також припинить перевозити пенсіонерів безкоштовно. В’ячеслав Максименко також не виключає можливості запуску пільгових автобусів саме від ПАТ “Північтранс”.

Міський голова Алла Гінак запропонувала даному автоперевізнику зробити відповідні розрахунки до наступного засідання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44