Першу річницю в ефірі відзначив Білгород-Дністровський телеканал «Перший Муніципальний»

28-07-2020 18:26 488
категорія: Новини міста


25 липня 2019 року вперше в ефір в кабельній мережі міста вийшов випуск новин телеканалу «Перший Муніципальний» телерадіокомпанії «Новини Придністровʼя». Саме з цього моменту розпочалася діяльність відділу телебачення телерадіокомпанії «Новини Придністровʼя», співзасновником якої є Білгород-Дністровська міська рада. Щодня журналісти та телеоператори занурюються у вир подій, щоб вчасно та неупереджено донести до мешканців міста інформацію про життя Білгорода-Дністровського.

Гостями студії телерадіокомпанії впродовж цього часу стали мешканці міста, діячі культури, науки, мистецтва, представники бізнесу, депутати міської ради, а також керівництво міста. Звичним для телеглядачів став цикл передач «Діалог з владою», під час якої секретар міської ради Віктор Грозов проводить тижневий звіт про роботу та відповідає на запитання громади міста, що надійшли до редакції впродовж тижня.

З нагоди першої річниці відділу телебачення, а також вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери міста Білгорода-Дністровського, розвиток журналістської діяльності та високий професіоналізм, керівництво міської влади на чолі з секретарем міської ради Віктором Грозовим привітали колектив телеканалу «Перший Муніципальний» телерадіокомпанії «Новини Придністровʼя» та побажали плідної творчої роботи на благо територіальної громади міста.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23