13 вересня 2017 року для безробітних Білгород-Дністровського центру зайнятості представниками Білгород-Дністровського військового комісаріату та представника Білгород-Дністровського управління пенсійного фонду було проведено спільний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Представник Білгород-Дністровського військового комісаріату розповів про вакантні посади, про можливості навчання та кар’єрного зростання по службі, про соціальні гарантії та матеріальне забезпечення, що надається державою військовослужбовцям.

Також, зроблено акцент на тому, що підвищено вік придатності до служби в армії чоловіків, про умови здійснення мобілізації та можливості підписання контракту.

Представник пенсійного фонду наголосила на важливості легального працевлаштування, умови виходу на пенсію різних категорій громадян, зокрема, військовослужбовців. Оскільки служба в армії це один із прикладів легального працевлаштування та отримання високого грошового забезпечення, що дасть змогу отримати гідну пенсію за віком.

Учасників семінару дружня невимушена зустріч спонукала до ефективного діалогу. Було багато запитань, на які безробітні отримали вичерпні відповіді.

Нач. Відділу активної підтримки безробітних О. Мокра
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44