Переможцем Спартакіади працівників освіти Білгорода-Дністровського з шашок стала команда школи-гімназії


20.05.2021 11:05 103

19 травня Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» під керівництвом Олексія Сирбула та тренером з шашок Олексія Марченка проведений наступний етап міської Спартакіади працівників освіти міста з шашок. Місцем проведення змагань стало НВК «школа-гімназія». В них взяли участь 10 команд, кожна з яких мала склад 1 чоловік + 1 жінка. Три команди не змогли представити на першу дошку чоловіка, тому грала жінка.

Команди були поділені на 2 групи, з кожної до фіналу виходило по дві. З першої групи до фіналу вийшли команди спеціальної школи у складі Жаботинський Петро та Олійник Марія та ЗОШ №6 у складі Василенко Марія та Дімброва Тетяна. Тільки за результатом особистої зустрічі до фіналу не пройшла команда ЗОШ №11 – на чолі з Косандяк Світланою, яка програла особисту зустріч команді ЗОШ №6.

З другої групи до фіналу вийшли ЗОШ №1 у складі Дмитрієнко Микола (100% результат на 1-й дошці) та Кірілова Світлана, та «Школа-гімназія» у складі Дімова Миколи та Чекал Оксани (100% результат на 2-й дошці). Дуже рівну гру показала команда НВК ім. Морозової «Школа-садок» у складі Галятова Руслана та Мінюрової Галини. Як підсумок – почесне третє місце в групі.

У фіналі фаворити турніру знов продемонстрували свій клас. Чекал Оксана («Школа-гімназія») знову виграла всі партії, а її напарник Дімов Микола програв тільки одну партію Дмитрієнко Миколі (ЗОШ №1) – який виграв всі свої партії в цьому турнірі.

За підсумками змагання призові місця серед команд розподілилися наступним чином:

1 місце – НВК «Школа-гімназія»,

2 – ЗОШ №1,

3 – ЗОШ №6

4 – спецшкола.

Особистий залік по дошках:

Перша дошка (чоловіки)

1 місце – Дмитрієнко Микола (ЗОШ №1) 100% результат,

2 – Дімов Микола (НВК «Школа-гімназія»),

3 – Жаботинський Петро (спецшкола).

Друга дошка (жінки)

1 місце – Чекал Оксана (НВК «Школа-гімназія») 100% результат,

2 – Дімброва Тетяна (ЗОШ №6),

3 – Кірілова Світлана (ЗОШ №1).
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік