Щоб забезпечити реальну перспективність і наступність у роботі дошкільного закладу та школи, важливо дотримуватись певних умов: співробітництво має бути довготривалим і нерозривним; робота – системною і плановою; завдання – комплексними та інтегрованими. Отже, має забезпечуватися наступність між Державними стандартами дошкільної та початкової освіти.

Більше десяти років триває міцна дружба між дитячим садочком №2 «Буратіно» та загальноосвітньою школою №11. Традиційно, наприкінці листопада, проходить спільний семінар з ЗДО №2 та ЗОШ №11. Тому, цей рік не виняток – 29 листопада на базі ЗОШ №11 учителі початкової ланки, вихователі дитячого садочка та вихователі дитячого будинку зібралися на «Педагогічний апгрейд» (Апгрейд (англ. upgrade) - оновлення програмного забезпечення до більш сучасної версії) за темою «Інтеграція як основа наступності дошкільної та початкової освіти». Метою педагогічного апгрейду було: сприяти підвищенню рівня підготовки педагогів з питання інтеграції освітнього процесу, формувати професійний досвід педагогів через переосмислення власної педагогічної діяльності, розвивати мислення, професійні навички й уміння.

Відкрила семінар з елементами тренінгу заступник директора з НВР Хорошман С.Г., психолог школи Василенко О.К. розпочала зустріч з притчі про педагога, Бакуло С.В. (учитель початкових класів), використовуючи діяльнісний підхід, провела цікаві та сучасні вправи «Долоньки», «Судоко», «Пазли компетентностей».

Учасники заходу створювали фундамент успішної дитини в умовах НУШ, обговорювали в «загальному колі» впровадження Концепції НУШ, складали модель випускника дошкільного закладу, вивчали труднощі адаптаційного періоду та намагались спільно виробити стратегію їх подолання.

За допомогою педагогічного апгрейда вчителі спробували «перезавантажити» свою свідомість і зрозуміли, що не потрібно боятися експериментувати та дізнаватися нове. Запроваджувати сучасні методи роботи з педагогами та вихователями необхідно! Це допоможе розвинути сучасну, креативну, упевнену у своїх силах та здібностях, соціально адаптовану та гармонійно розвинену особистість.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23