Педагог Білгорода-Дністровського увійшла до п’ятірки кращих вчителів математики Одещини


03.02.2021 14:42 219

З 25 по 29 січня проходив обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Проведення регіонального туру педагогічних змагань відбувалося за підтримки Одеської обласної державної адміністрації. В ньому брали участь 18 переможців з відповідних номінацій. Місто Білгород-Дністровський представляла вчитель математики загальноосвітньої школи I-IIIступенів№3 Оксана Воронюк.

Протягом чотирьох днів Оксана Володимирівна проходила три конкурсних випробування: «Контрольна робота», «Дистанційний урок», «Методичний практикум». Усі етапи конкурсу проходили у форматі відео конференції на платформі «Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради».

В ході виконання та презентації результатів конкурсних випробувань Оксана Володимирівна продемонструвала високий рівень методичної підготовки, знання предметних та ключових компетентностей, продемонструвала вміння у використанні цифрових технологій та загальну ерудицію.

За результатами проведеного другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» Оксана Воронюк в номінації «Математика» увійшла в п’ятірку кращих вчителів математики області, нагороджена Грамотою Департаменту освіти Одеської обласної ради та отримала посвідчення про підвищення кваліфікації в 2021 році.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік