Підвищення правової обізнаності суб’єктів пробації

13-08-2019 12:43 73
категорія: Пробація


В рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право» 13 серпня 2019 року відбулась зустріч начальника Білгород-Дністровського бюро правової допомоги та головного спеціаліста Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану з підобліковими Білгород-Дністровського відділу пробації. Метою даного заходу стало підвищення правової освіти та правової обізнаності суб’єктів пробації.

В ході зустрічі начальник відділу бюро правової допомоги – Олена Боян провела консультування на тему «Чесна платіжка». Вона розповіла учасникам про дії споживачів у випадку отримання платіжок на оплату послуг за постачання теплової енергії та гарячої води із завищеними тарифами та в яку організацію чи установу можна звернутись за захистом своїх прав та інтересів у разі, якщо теплопостачальна організація продовжує надсилати платіжки, в якій зазначено «штучну» заборгованість.

Головний спеціаліст відділу ДРАЦС – Світлана Базан розповіла учасникам про пілотні проекти Міністерства юстиції України, які будуть впроваджуватись в дію з 01 січня 2020 року. Проект «Шлюб за добу» дозволяє провести реєстрацію шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. Сервіс для віддаленого оформлення документів на новонароджену дитину «Є – Малятко» дасть змогу батькам дитини отримати повний спектр послуг за однією заявою. Він максимально спростить життя батькам, адже їм не потрібно буде бігати по установам і готувати десятки документів.Змістом проекту «Онлайн-запис через інтернет на прийом до відділів ДРАЦС» є можливість громадян подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, а саме, за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Після проведення заходу учасники мали змогу ставити запитання, які їх цікавили, отримати індивідуальну консультацію та уточнити хвилюючу їх інформацію.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеськійобласті
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23