Освітній процес на період карантину 2020

28-08-2020 14:33 263
категорія: Актуально


Карантин диктує нові правила. Зокрема і для освітнього процесу, який почнеться вже за кілька днів. Обов’язкове їх дотримання – це безпека дітей та батьків.

Враховуючи тимчасові рекомендації Міністерства охорони здоровʼя України, а також Міністерства освіти і науки України, щодо організаціїї протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів в 2020/2021 н.р., особливу увагу необхідно звернути на основні нововведення, які чекають учнів, студентів та викладачів у прийдешньому навчальному році:

! Звичних для дітей та їх батьків лінійок 1 вересня цьогоріч не буде, натомість заплановано проведення зустрічі вчителів та учнів на дистанції від інших класів.

! Педагогам після приходу на роботу обов’язково мірятимуть температуру. 37,2°C і вище або нежить, кашель чи інші ознаки гострого респіраторного захворювання — це недопуск до роботи.

! На всіх входах до закладу освіти організовуються місця для обробки рук антисептиками. У приміщеннях усі мають пересуватися у респіраторах чи масках, окрім наймолодших школярів (учнів 1-4 класів).

! Під час занять у навчальних приміщеннях маски можна не надівати. Це стосується не тільки учнів чи студентів, а й учителів у регіонах з «жовтим» і «зеленим» рівнем епідеміологічної небезпеки. А от у «помаранчевій» зоні для освітян уже рекомендовано використання захисного щитка.

! Батьки чи супроводжуючі особи заходити у школу не зможуть (крім тих, які супроводжують дітей з інвалідністю) – щоб уникнути додаткових ризиків інфікування учнів.

! Перед навчальним процесом учнів опитують про їхнє самопочуття. Якщо у дитини виявлять ознаки гострого респіраторного захворювання, її тимчасово ізолюють в окремому приміщенні, поінформують батьків та узгодять з ними рішення про направлення у медичний заклад.

! Рекомендується мінімізувати і пересування між кабінетами чи аудиторіями — зокрема, проводити уроки в одному і тому ж приміщенні впродовж дня та застосовувати модульний підхід до вивчення дисциплін.

! Якщо в одного учня класу підтвердиться COVID-19, весь клас вважається контактними особами й відправляється на самоізоляцію.

! Після занять наприкінці дня має здійснюватися дезінфекція поверхонь: дверних ручок, столів, сидінь, поручнів тощо.

! Відповідальність за організацію та дотримання протиепідемічних заходів покладається на засновника та керівника закладу освіти.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23