Онлайн-зустріч з мешканцями Старокозацької ОТГ


19.11.2021 14:08 46

В умовах карантинних обмежень фахівці служби зайнятості використовують нові підходи в роботі, нові форми комунікації з клієнтами. 18.11.2021 на базі Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості провели онлайн-зустріч з роботодавцями та незайнятим населенням Старокозацької об’єднаної територіальної громади.

Учасники заходу були ознайомлені з комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, станом регіонального ринку праці, актуальними вакансіями, ризиками нелегальної зайнятості. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Васильченко зазначила, що у листопаді 2021 року набули чинності зміни до національного класифікатору професій (Наказ Міністерства економіки України від 25.10.2021 № 810-21), якими скасовуються застарілі та затверджуються назви кваліфікаційних угруповань та професійні назви робіт, а також вносяться зміни до опису розділів класифікації професій.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна звернула увагу на особливості взаємодії з клієнтами в карантинний період, електронні сервіси Державної служби зайнятості. Розповіла, що для підвищення конкурентоспроможності незайнятого населення пропонується отримати нову спеціальність або підвищити кваліфікацію в закладах європейського рівня - центрах професійно-технічної освіти ДСЗ .

Під час спілкування виникло чимало запитань, серед яких:умови та порядок реєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, підстави призначення допомоги по безробіттю, важливість легального оформлення трудових відносин з роботодавцем та ін.

Проведення подібних заходів – це важливий крок до вирішення проблем зайнятості мешканців об’єднаних територіальних громад.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік