У 2018/2019 навчальному році реформа Нової української школи стартувала в усіх школах України. Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту протягом навчального року здійснює моніторинг організації освітнього середовища, зокрема у квітні здійснено моніторинг у Затоківській ЗОШ №9.

Відповідно до чинних програм учителі проводять ранкові зустрічі, використовують методичні прийоми формування в учнів власної ідентичності й готовності до змін через вироблення поваги до інших, через обмірковування прийнятих у класі соціальних норм і усвідомлення відповідальності за свої вчинки.

До організації освітнього середовища кожен вчитель підходе творчо, все організовано таким чином, щоб дитина почувала себе у класі затишно й безпечно. Кожен куточок класу розповідає про дітей, які там навчаються, про їхні захоплення та досягнення. Це і «Творча майстерня», де розташовані перші роботи учнів, і «Наші проекти», і «Сад іменників», і «Класна сім’я». Така увага до дитячої праці та творчості підвищує самооцінку і формує гідність дитини.

Один із ключових компонентів концепції Нової української школи є педагогіка партнерства – педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44