Нова бібліотечна послуга «БібліоНЯНЯ» в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. О. Пушкіна

31-01-2018 12:14 446


У бібліотеці ім. О.С. Пушкіна по вулиці Перемоги 3-а, на базі дитячого відділу обслуговування користувачів дошкільного віку та молодших школярів, працює розвиваючий майданчик «БібліоНЯНЯ», нова платна бібліотечна послуга, в основі якої – виховний, розвиваючий аспект для дітей.

Батьки можуть залишити дитину віком від 5 до 10 років на декілька годин в бібліотеці, де з нею будуть працювати фахівці, які допоможуть розвивати загальні і творчі здібності малечі, мовну активність, комунікабельність – в залежності від індивідуальних особливостей дитини. Для дітей підготовлені різноманітні розваги та ігри, під час яких вони будуть тренувати дрібну моторику рук, засвоювати елементарні математичні поняття, знайомитися з навколишнім світом тощо. І, звичайно ж, бібліотекарі почитають дітям книжки, адже у батьків, на жаль, не завжди на це вистачає часу. А поки про дітей дбає «БібліоНЯНЯ», вони можуть швидше зробити свої різноманітні справи!

Щоб залишити дитину на «БібліоНЯНЮ», можна домовитися завчасно, зателефонувавши за номером (04849) 3-34-24, або просто привести дитину до бібліотеки в будь який робочий день, окрім п’ятниці,

Сучасна бібліотека пропонує сучасні послуги. Бібліотека ім. О. Пушкіна – це бібліотека для всіх категорій користувачів. Кожен, хто сюди завітає, знайде власний простір – для спілкування, затишного відпочинку, сімейного дозвілля, пізнання нового тощо.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44