Нові фінансові плани комунальних підприємств та звіти виконання цільових програм - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


12.01.2022 16:08 174

12 січня під головуванням міського голови Віталія Граждана відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з більше 20 питань.

На засіданні схвалені звіти про результати виконання Програми «Розвиток освіти міста Білгорода-Дністровського на 2017-2020 роки». Затверджена гранична штатна чисельність працівників централізованої бухгалтерії та групи з централізованого господарського обслуговування Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради на 2022 рік.

Виконавчий комітет вніс зміни до переліку і тарифів на платні медичні послуги в міській багатопрофільній лікарні. Зокрема, тариф на послугу за особистим зверненням громадян - без направлення сімейних лікарів, лікарів-педіатрів та лікарів-терапевтів, на комп’ютерну томографію складатиме 660 грн. Для осіб, які матимуть направлення від лікаря, обстеження на томографі – безкоштовне.

Також, схвалений Статут комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради у новій редакції.

На засіданні затверджений фінансовий план КП «Модерн» на 2022 рік. Схвалене внесення змін до Міської цільової програми підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва в місті Білгород-Дністровський на 202-2024 роки. Внесені зміни до рішення «Про організацію проведення регулярного ярмарку в місті Білгород-Дністровський та визначення розпорядника проведення регулярного ярмарку».

Схвалена безоплатна передача на баланс Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва Білгород-Дністровської міської ради передані навігаторів (GPS-трекерів) з балансу міської лікарні та КП «Автотранссервіс». Після визначення стану навігаторів буде вирішуватися питання щодо подальшого використання GPS-трекерів.

Виконавчий комітет затвердив список громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на обліку у виконкомі Білгород-Дністровської міської ради. Схвалив Положення про відділ моніторингу та обліку місцевих податків і зборів.

Затверджені натуральні норми забезпечення населення міста твердим паливом та скрапленим газом у 2022 році по житловим субсидіям та пільгам. Схвалений звіт про результати виконання Міської Програми «Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг» на 2021-2023 роки за 2021 рік.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік