Інформація щодо впровадження з 1 жовтня 2019 року монетизованої системи надання пільг на житлово-комунальні послуги!

16-09-2019 12:11 134
категорія: Соцзахист


Постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 року № 807 внесено зміни до низки підзаконних актів стосовно надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Зокрема, зазначені зміни передбачають, що:

- за заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону;

- за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунки пільговиків в АТ "Ощадбанк". У разі відсутності відкритого рахунка в АТ "Ощадбанк" рахунок відкривається за заявою пільговика до АТ "Ощадбанк". Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ "Ощадбанк";

- залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ "Ощадбанк" за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики.

З питання виплати пільг у грошовій готівковій формі передбачається, що виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об'єкти АТ "Укрпошта". Відшкодування поштових витрат АТ "Укрпошта" здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

На підставі вищевикладеного та з урахуванням змін до діючого законодавства України, у разі прийняття рішення щодо надання пільг у грошовій готівковій формі на опалювальний період 2019-2020 років, пільговикам міста в період з 01 жовтня 2019 року по 15 жовтня 2019 року необхідно звернутися до управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради (пров. Офіцерський, буд,8, каб. 9, тел. 3-54-57) з відповідною заявою щодо надання пільг у грошовій готівковій формі з початку опалювального періоду.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23