Інформація щодо впровадження монетизованої системи надання пільг на житлово-комунальні послуги

05-11-2019 16:41 161
категорія: Соцзахист


Починаючи з 1 жовтня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі” визначений механізм надання пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій або безготівковій формі.

Зазначеною постановою визначено, що Ощадбанк залишається одним з уповноважених банків, який забезпечує банківське обслуговування з реалізації механізму надання житлових субсидій/пільг у грошовій готівковій формі та є єдиним уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання житлових субсидій/пільг у грошовій безготівковій формі.

Для зручності одержувачів житлової субсидії/пільговиків, яким призначено субсидію/пільгу в безготівковій формі, на сайті Ощадбанку у розділі “Інші розділи — Безготівкова монетизація субсидій та пільг” створено персональний кабінет, до якого одержувач житлової субсидії/пільговик може зайти, вказавши номер мобільного телефону. У власному кабінеті одержувач субсидії/пільговик може дізнатися всю необхідну інформацію про рух коштів, а саме: залишок субсидії/пільги, розмір нарахованої субсидії/пільги, перелік комунальних послуг, що сплачені за рахунок субсидії/пільги (при умові надходження інформації від постачальників комунальних послуг).

Разом з тим, у зазначеному розділі наведені відповіді та роз”яснення на найпоширеніші питання, які виникатимуть у громадян міста при застосуванні монетизованої системи надання пільг та субсидій населенню зі сплати житлово-комунальних послуг отримувачам зазначених виплат необхідно.

Для отримання більш більш детальної інформації звертайтеся до управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради (пров. Офіцерський, буд, 8, каб. 9, тел. 3-54-57) або безпосередньо до контактного центру Ощадбанку за телефоном 0800210800.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23