Інформація про роботу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради з 30.08.2021 р. по 03.09.2021 р.


06.09.2021 10:58 10

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород - Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування. За період з 30.08.2021 р. по 03.09.2021 року фінансування не надходило.

За звітній період відділом виплати допомог прийнято 33 заяви на призначення 44 види державних допомог. Призначено 39 державних допомоги та 19 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну.

Відділом виплати субсидій прийнято 13 заяв на призначення житлових субсидій. Здійснено призначення 11 домогосподарствам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива за новим зверненням з травня 2021 року.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма).

Службою у справах дітей департаменту з метою захисту прав та законних інтересів дітей взято участь у 4 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді з питань позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини, участь у вихованні дитини одним із батьків, захисту житлових та майнових прав дітей. 30.08.2021 року організовано знайомство кандидатів в прийомні батьки з вихованцем Білгород-Дністровського дитячого будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку. 02.09.2021 року проведено засідання міждисциплінарної команди з патронату. 03.09.2021 року спеціалістами служби проводилось обстеження умов проживання особи, яка опинилась в складних життєвих обставинах.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 2 обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантів. Соціальними інспекторами перевірено 100 особових справ на достовірність даних, зроблено 255 інформаційних витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів, а також зроблено 10 запитів до Головного сервісного центру МВС про наявність/відсутність транспортних засобів у громадян-отримувачів субсидій та державних соціальних допомог.

01.09.2021 сектором у справах сім’ї та молоді спільно зі службою у справах дітей департаменту організовано в сквері Михайлівський свято з нагоди дня знань, під час якого проводитись конкурси, танці та діти отримували морозиво та подарунки.

03.09.2021 р завідувач сектору питань праці та соціально-трудових відносин департаменту прийняв участь у роботі комісії у справах альтернативної (невійськової) служби при Одеській облдержадміністрації. Також розглянуто та зареєстровано 1 колективний договір та видано 4 довідки вимушено переміщеним особам.

За звітний період Департаментом опрацьовано 230 документів, з яких: звернень громадян - 23, звернень громадян на Урядову гарячу лінію -8, документів загального листування від установ та організації – 104, вихідних документів зареєстровано 95.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік