Інформація про роботу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради про роботу за період з 8 по 12 листопада


16.11.2021 15:49 12

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Департаментом за період з 08.11.2021 р. по 12.11.2021 року перераховані кошти на загальну суму - 334 356,84 грн.

Державний бюджет - 7 500 837,37 грн. в т. ч.

Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю - 15 708,00 грн.

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у сумі 5 987 831,06 – грн.

Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі - 1 454 421,15 грн.

Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 42 877,16 грн.

Місцевий бюджет - 40 543,49 грн. в т.ч.

На виконання рішень виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки - 16 814,48 грн.

Компенсаційні виплати за послуги зв’язку пільгової категорії громадян в рамках виконання Міської програми "Забезпечення надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг" на 2021-2023 роки - 23 729,01 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 05.11.2021 р. становить - 38 058,00 грн.

Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною - 38 058,00 грн.

Відділом виплати допомог прийнято 51 заяву для призначення державних допомог, з них на 65 видів державної соціальної допомоги. Призначено 44 види державної соціальної допомоги. Перераховано в межах терміну призначення, в ручному режимі, 14 призначення ДСД. Надано консультації з питань порядку призначення та виплати державних соціальних допомог (в тому числі — в телефонному режимі) - 102 громадянам.

Відділом виплати субсидій прийнято 17 заяв для призначення житлових субсидій. Надано консультації з питань порядку призначення та виплати житлових субсидій (в тому числі — в телефонному режимі) - 189 громадянам.

Призначено 12 домогосподарствам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива за новим зверненням. Повідомлено 3 отримувача безготівкової форми монетизації житлової субсидії на опалювальний період 2020-2021 рр. щодо залишків коштів, що обліковувались на рахунку Мінсоцполітики, відкритому а АТ “Ощадбанк”.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшого впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма). Також проводилось внесення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги інформації про осіб, які мають право на пільги передбачені діючим законодавством України - 15 осіб.

Сектором з питань соціально-трудових відносин протягом звітного періоду видано 2 довідки ВПО у зв'язку зі зміною даних. Розглянуто 2 проекти колективного договору та угоди, надано консультації щодо правильності розробки та реєстрації колективного договору.

В період з 08.11.2021 р. по 12.11.2021 року фахівцями служби у справах дітей Департаменту з метою захисту прав та законних інтересів дітей взято участь у 12 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді по питанням щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, надання дозволу на виїзд за кордон без згоди батька, захист житлових та майнових прав дітей. Здійснювався рейд щодо попередження травмування та нещасних випадків серед дітей. Проводились обстеження житлово-побутових умов особи по заяві особи та здійснено спільний вихід суб’єктів соціальної роботи по заявам осіб.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 7 обстежень матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантів. Соціальними інспекторами перевірено 80 особових справ на достовірність даних, зроблено 120 інформаційних витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів, а також зроблено 50 запитів до Головного сервісного центру МВС про наявність/відсутність транспортних засобів у громадян-отримувачів субсидій та державних соціальних допомог.

За звітний період Департаментом опрацьовано 205 документів, з яких: звернень громадян 17, звернень громадян на Урядову гарячу лінію 2 , документів загального листування від установ та організації 103, вихідних документів зареєстровано 83.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік