Інформація про роботу департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я за період з 14 по 18 грудня 2020 року


18.12.2020 16:14 91

Протягом звітного періоду видано 6 довідок ВПО у зв'язку зі зміною даних та надавались консультацій про право та алгоритм отримання допомоги на покриття житлово-комунальних витрат для ВПО та інших видів соціальних допомог

За звітний період до департаменту з питання правильності розробки та реєстрації колективного договору та доповнень до нього звернулось 5 підприємств та було зареєстровано 1 колективний договір КУ “Білгород-Дністровського інклюзивно-ресурсного центру».

З метою розгляду та вирішення соціально важливих питань громадян міста, в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки, 18 грудня 2020 року під головуванням керуючого справами Ігоря Величка відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту населення, в ході якого прийняті рішення щодо надання мешканцям міста допомоги та пільг за рахунок міського бюджету.

За звітній період департаментом від 81 заявників прийнято заяви на призначення різних видів державних допомог, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг; прийнято 74 заяви на призначення державних соціальних допомог, 77 заявникам призначено державні соціальні допомоги, окрім того прийнято 21 заява для призначення житлових субсидій. Подовжено виплату допомог в період карантину 405 заявникам.

Спеціалістами департаменту проведено нарахування всіх видів допомог на січень 2021 року, житлових субсидій та пільг за грудень 2020 року та сформовані виплатні відомості.

Разом з тим, до департаменту за цей час надійшло 23 звернення громадян, а також 10 звернень громадян на Урядову гарячу лінію, 3 звернення до контактного центру Білгород-Дністровської міської ради та отримано 154 документи загального листування.

Всього за звітній період департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я опрацьовано 221 вхідних та вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення та листи, що надходять до департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.

Відділом у справах сім’ї та молоді, службою у справах дітей Департаменту проводяться заходи до дня Святого Миколая, святкування новорічних та різдвяних свят. Придбанні подарунки для дітей з багатодітних сімей, дітям-сиротам та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах,

вихованцям інтернатних закладів, розташованих на території міста, для вручення діткам під час міського заходу – відкриття Новорічної ялинки.

Спеціалістами служби у справах дітей здійснено виїзний рейд спільно з фахівцями міського центру соціальних служб, інспектором ЮП СП ВП ГУНП м. Білгорода-Дністровського для обстеження сімей, які перебувають на обліку, а також обстеження сімей, щодо яких отримано інформацію від суб’єктів взаємодії.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік