Інформація про діяльність управління соціальної політики міської ради за період з 18.03.2019 р. по 22.03.2019 р.

25-03-2019 16:30 33
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 18.03 по 22.03.2019 року перераховані кошти на загальну суму - 457 123,22 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 427 114,33 грн. в т.ч.:

- забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації 132 638,00 грн.;

-щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання - 294 476,33 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 30 008,89 грн. в т.ч.:

- на виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Підтримка малозабезпечених верств населення на 2015-2017 роки'' – 30 008,89 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 22.03.2019 р. становить 4 001 123,49 грн. в т.ч.:

- компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 4 001 123,49 грн.

18.03.2019 року під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кесарчука В.В. відбулось чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

20 березня 2019 року начальником відділу соціальних допомог та субсидій управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Валентиною Ніколаєвою проведено семінар-навчання з соціальними працівниками КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, які здійснюють соціальні послуги за місцем проживання громадян, що не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, інвалідністю, хворобою.

У ході семінару надані роз'яснення щодо внесених змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.

Окрім того, 21 березня 2019 року в приміщенні КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” начальником відділу соціальних допомог та субсидій управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Валентиною Ніколаєвою разом з представниками Білгород-Дністровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області організовано робочу групу “Мобільного соціального офісу” з питань надання підопічним територіального центру житлової субсидії за принципом “єдиного вікна”.

У ході роботи групи “мобільного соціального офісу” запрошеним надані роз'яснення щодо норм чинного законодавства України, яке регламентує:

- забезпечення населення міста житловою субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива;

- зміни, які відбулися в законодавстві в частині соціального захисту населення.

В той же час, присутні отримали відповіді на питання, що стосуються їх власних інтересів та потреб. Освітлено шляхи вирішення проблем, що склалися навколо призначення та виплати житлових субсидій та плани Уряду щодо забезпечення населення соціальним захистом з боку держави.

21 березня 2019 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Сергія Чернокульського відбулося чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати . На порядку денному розглядалися питання щодо виплати заробітної плати на окремих підприємствах міста в розмірі менше мінімальної заробітної плати та менше середньої заробітної плати за галузевою належністю, про стан заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі ЄСВ).

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо рівня середньої заробітної плати, перспективи розвитку підприємства і, як наслідок, підвищення оплати праці найманим працівникам та строки погашення заборгованості зі сплати страхових внесків.

За результатами роботи комісії прийнято рішення доручити Державній інспекції праці здійснити додаткові перевірки по окремим підприємствам міста щодо дотримання ними вимог діючого трудового законодавства, зокрема, виплати заробітної плати та належного оформлення трудових відносин.

22 березня 2019 року начальник управління соціальної політики міської ради Діна Базіленко та її заступник Андрій Власенко прийняли участь у засіданні Колегії Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації, в ході якої розглядались питання про підсумки роботи органів соціального захисту населення Одеської області у 2018 році та перспективи на 2019 рік, про інтегровану систему надання соціальних послуг у м. Одесі тощо.

Також представники управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради відвідали та ознайомились з роботою Центра інтегрованих соціальних послуг Одеської міської ради.

За звітній період управлінням від 9 заявників прийнято заяви на призначення та призначено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг; прийнято 57 заяв на призначення державних соціальних допомог, 54 заявникам призначено державні соціальні допомоги, окрім того прийнято 109 заяв на призначення житлових субсидій, а 115 заявникам призначено житлові субсидії.

Разом з тим, до управління за цей час надійшло 53 звернення громадян, а також 4 звернення громадян 5 до контактного центру міської ради. Окрім того отримано 109 документів загального листування.

Всього за звітній період управлінням соціальної політики міської ради опрацьовано 260 вхідних та вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення та листи, що надходять до управління, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44